HISTÓRIA

 
História tímu sa začala písať v prvej polovici roka 2013. Na začiatku všetkého bola túžba po tom, aby sme ľudom prinášali radosť tým, čo vieme robiť najlepšie. Aj napriek tomu, že spomienky v nás stále ostávajú a sú často krát veľmi živé, video je jedným zo spôsobov ako svoje spomienky ukázať po istom čase niekomu inému, podeliť sa s radosťou alebo si možno aj pripomenúť tie okamihy na ktoré už človek zabudol.

Začiatok nebol jednoduchý ale my sme sa nevzdávali. Vpred nás posúvali najmä kladné spätné väzby od ľudí, pre ktorých sme video vytvorili. Vďaka tomu sme vedeli, že to čo robíme má zmysel a chceme to robiť aj naďalej. Postupne sme zvyšovali úroveň kvality, obmieňali technické vybavenie a snažili sa objavovať nové spôsoby ktorými bude možné dosiahnuť ešte väčší zážitok zo sledovania našich videí.

Neskôr sme nadviazali spoluprácu s profesionálmi a vďaka tomu bolo vydaných viacero audiovizuálnych diel na ktoré sme samozrejme aj patrične hrdí. Táto spolupráca nás posunula vpred aj po odbornej stránke. Z odstupom času je možné konštatovať, že sme sa podieľali na výrobe v oblastiach ako je televízna reklama, dokument, promo video, hudobný videoklip, backstage dokument z natáčania filmu a pod.

V poslednom čase robíme radosť svojou prácou aj maturantom, prvoprijímajúcim deťom, birmovancom a mladomanželom. Veríme, že sa Vám naša práca stále páči a ubezpečujeme Vás, že na sebe vytrvalo pracujeme aby naše výsledné diela boli lepšie a lepšie.
 

ČLENOVIA TÍMUIng. Dominik Tudoš

Zakladateľ tímu InfaustoProduction

V súčasnosti už nie je aktívnym členom tímu. Počas jeho aktívneho pôsobenia vzniklo mnoho zaujímavých audiovizuálnych diel. Má rád dynamickú hudbu čomu prispôsoboval aj svoj strih.


 


Ing. Matej Poprenda

Kameraman tímu InfaustoProduction

Väčšinou stojí za kamerou no ak mu to čas dovolí, nepohrdne ani strihom. Do jeho portfólia je určite vhodné zaradiť aj grafické práce a produktové fotografie uverejňované na fotobankách. Michal Bercik

Kameraman a strihač tímu InfaustoProduction

Profesionálna práca za kamerou ale aj pred počítačom. Exkluzívne zábery prostredníctvom steadicam-u vznikajú vďaka nemu. V strihu využíva rôzne efekty, ktoré výslednému dielu dodávajú šmrnc.


 


Dominik Klacik

Externý fotograf tímu InfaustoProduction

Zodpovedný za fotografickú produkciu v tíme. Vo svojom voľnom čase fotografuje prevažne poľnohospodárske stroje a vystupuje pod značkou Dominik Klacik Production.